+90 533 425 03 40 info@dalyanphoenix.com
Dalyan / Muğla

Dalış Turu

Türkiye’nin doğal incilerinden Dalyan’da mükemmel dalış için, profesyonel, güvenilir ve dostça bir ortamda olmaya ne dersiniz? Tarihi ve doğa güzellikleri arasında çeşitli dalış bölgelerini bilgili ve deneyimli eğitmenlerimizle keşfedin. Dalış organizasyonlarımız, Dalyan’da ki dalış tatilinizi hafızalarınızdan silinmeyecek bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyor. İster hiç dalmamış olun, ister sertifikalı bir dalgıç…

Tatilinizde, özel ihtiyaç ve istekleriniz ön planda tutularak memnuniyetinizi sağlamak sizin adınıza programlamak amacımızdır. İlgi alanlarınız doğrultusunda seçeceğiniz batık, duvar, amfora ve mağara dalışlarına katılmak veya dalış grubunuza özel bir program yapmak isterseniz Dalyan Dalış Merkezi olarak hizmetinizdeyiz.

Profesyonel ekibimizle sualtında kendinizi güvende hissetmenizi ve yeterli tecrübeyi ulaşmanızı sağlayabiliriz. Tatilinizi değişik aktivitelerle donatmak istiyorsanız bizi aramayı unutmayın.

Dalyan’da dalış bir ayrıcalıktır.

Dalyan, Türkiye’nin diğer dalış bölgeleriyle kıyaslandığında, daha bakir bir doğaya sahiptir. Resifler birçok bölgeye göre çok daha az tahribe uğramıştır ve sualtı yapısı çok sayıda türün yerleşip yaşamını sürdürmesine elverişlidir. Dalış merkezlerinin ortak tutumu olan “zıpkına karşı savaş” da Dalyan’daki sualtı zenginliğinin önemli sebeplerindendir.

Dalyan’dan Tekneye transfer saati Hotel/Villa:  09:00

Dönüş saati: 17:00

Yanınızda getirmeniz gerekenler: Havlu, güneş kremi, güneş gözlüğü, fotoğraf makinesi, içecekler için bir miktar nakit para

Leave a Reply

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Son yorumlar

    Tag Cloud

    Proceed Booking

    ×