+90 533 425 03 40 info@dalyanphoenix.com
Dalyan / Muğla

Yamaç Paraşütü

Adrenalin Tutkunlarına! Doğayla bütünleşmenin en özgür yolu. Usta pilotlarımız eşliğinde 1950 metrelik Babadağ’ın doruğundan kendinizi sonsuz gökyüzünün kucağına bıraktığınızda eşsiz manzarasıyla koylar ve Ölüdeniz yoldaşınız olacak. Yaklaşık 40 dakikalık uçuşta benzersiz fotoğraflar çekecek, en değerli anılarınızı dostlarınızla paylaşa bileceksiniz. Kuşlar gibi kanatlanıp uçmanın tadına varın. Rüya gibi bir deneyim.

09.00’da otelinizden alındıktan sonra konforlu, klimalı araçlar ile Fethiye’ye oradan Babadağ’a, yaklaşık 60 bin fit yüksekliğe çıkacaksınız. Buradan tecrübesinden kuşku duymayacağınız profesyonel eğitmenler eşliğinde tam güvenliğiniz sağlanarak kendinizi eğitmeniniz ile birlikte

Ölüdeniz’in muhteşem görüntüsü üzerinde boşluğa bırakacaksınız. Havada kalacağınız süre içerisinde yaşayacağınız deneyimi isterseniz kamera ile de kayda alabilir, bu yaşadığınız heyecanı ve o muhteşem görüntüyü ölümsüzleştiren bilirsiniz. Ve sonunda kendinizi Ölüdeniz sahilinde bulduğunuzda sizde bu muhteşem deneyim için eğitmeninize teşekkür ederek Ölüdeniz’in keyfini çıkarmaya başlayacaksınız. Paragliding (Yamaç Paraşütü) macerası akşam 18.00 otelinizde bitecek. Tüm ekipmanlar tur tarafından karşılanmaktadır.

Leave a Reply

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Son yorumlar

    Tag Cloud

    Proceed Booking

    ×